KYR Elektrik

Hakkımızda

1999 yılında Beşler Elektrik Tesisat Taahhüt  adı altında kurulmuş olup 2006 yılında aile şirketi olmanın verdiği dinamikliği profesyonel yönetim kadrosu ve anlayışı ile birleştiren firma, geçmişten gelen birikim ve deneyimini geleceğe taşıma misyonu ile KYR İnşaat Elektrik Elektronik Taah.San.Tic.Ltd.Şti. olarak unvan değiştirmiştir.

Yurt içi ve yurt dışında yüksek nitelikli bir çok işe imzasını atan ekibi ile gelişen dünyamızda Elektrik-Elektronik Tesisat Taahhüt işlerinde hizmetleri ile ekonomik çözümler getirmiş,idari ve teknik şartnamelere uygun kalarak etik değerlerden taviz vermeden kaliteyi,güvenilirliği ve saygınlığı kabul gören,tecrübesi ile kusursuz imalatı hedeflemiş dinamik bir elektrik-elektronik taahhüt firmasıdır.

Şirketimiz İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve OHSAS 18001:2007 iş sağlığı ve yönetim sistemi belgelerine sahiptir. Kurumsallaşma sürecimizin bir parçası olarak İSO 9001:2008 standardına uygun olarak yürüttüğümüz çalışmalarla müşterilerimizin isteklerine,mevcut altyapı ve tecrübemizle daha hızlı,eksiksiz,güvenilir cevap verebilmekteyiz. OHSAS 18001:2007 standardına uygun olarak çevreye İSG risklerine verilen zararın asgari düzeyde olmasını temin etmek ayrıca işçi sağlığını ve güvenliğini en üst düzeyde temin etmek için gerekli her türlü imkanı alt yapıyı belirlemekte ve sağlamaktadır.

Çoğunluğu Otel, Hastane, AVM, Showroom, Mağaza, Villa gibi teknik fonksiyonları fazla yapıları tamamlamış ve Kamera Güvenlik Sistemleri, Altyapı Kablolama ve Montaj İşlerini tamamlamaya devam etmektedir.

Kurumsal (Tümü)
KYR İnşaat Elektrik Elektronik Tes. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. Batı Sitesi Mah. 2307/3 Sokak No: 14 Yenimahalle-Ankara, T: (312) 342 24 18, F: (312) 342 24 19, info@kyrltd.com.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar yazılar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2011
Web tasarım Web Tasarım